Menu
Your Cart

Hakkımızda

SOYLU LTD.

1987 yılında ayakkabı üreten firmalara malzeme ve lojistik destek sağlayarak stratejik ortaklıklar kurduk.

Ticari yolculuğumuz boyunca müşteri ilişkilerini yenilikçilik ve geniş ürün yelpazesiyle sürdürdük. Yüksek teknolojiye sahip üretim araçları ve deneyimli personeliyle donatılmış firmamız 2007 yılından itibaren pleksiglas, plastik, metal gibi malzemelerden stand ve satış destek ürünleri üretimine başlamıştır.

Artan ürün çeşitliliği ve artan talep nedeniyle üretimimizi, başta perakende sektörü olmak üzere farklı sektörlere hitap edecek şekilde çeşitlendirdik. Mağaza vitrinleri için teşhir malzemeleri, sağlık sektörüne yönelik ürün teşhir standları, gıda teşhir dolapları, otel ekipmanları, açık büfe servis ekipmanları, ayakkabı, çanta, saraciye, spor malzemeleri, iç çamaşırı, eczane, optik, kozmetik, züccaciye, mücevherat, bijuteri, hediyelik eşya mağazaları, saat, gümüş ve daha birçok özel sektör.

Şirketimiz sürekli yenilik için çabalıyor ve müşteri odaklı bir vizyona sahip. Tamamlanan tüm siparişleriniz dayanıklı malzemelerle paketlenerek en kısa sürede güvenli bir şekilde tarafınıza kargolanır. Amacımız müşterilerimize doğrudan ve hızlı hizmet sunmaktır.

Firmamız yıllardır ulusal ve uluslararası fuarlara istikrarlı katılımıyla sizlere hizmet etme konusundaki kararlılığını ortaya koymuştur. İlginize teşekkür ediyor, geleceğe birlikte kararlı adımlarla adım atmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.


Saygılarımla.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.