Menu
Your Cart

ŞEKER KUTULARI

Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV066
Ürünlerimiz şeffaf pleksiden üretilmiştir. Daha  fazla ürün çeşidini aynı alanda sergileyerek müşterilerinize geniş ürün yelpazesi sunabilirsiniz. Otel, lokanta ,cafe, sergi standları, ürün satış reyonları ve fuarlarda avm'lerde şeker kabı olarak kullanılmaktadır.  Firmamızda ku..
11,32€
Vergiler Hariç:9,43€
Akrilik Şeker Kutusu Akrilik Şeker Kutusu
Çok Satılan
Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV065
Ürünlerimiz şeffaf pleksiden üretilmiştir.Daha  fazla ürün çeşidini aynı alanda sergileyerek müşterilerinize geniş ürün yelpazesi sunabilirsiniz.Otel, lokanta ,cafe, sergi standları, ürün satış reyonları ve fuarlarda AVM'lerde şeker kabı olarak kullanılmaktadır.Firmamızda kullanılmakta olan t..
10,56€
Vergiler Hariç:8,80€
Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV067
Ürünlerimiz şeffaf pleksiden üretilmiştir.Daha  fazla ürün çeşidini aynı alanda sergileyerek müşterilerinize geniş ürün yelpazesi sunabilirsiniz.Otel, lokanta, cafe, sergi standları, ürün satış reyonları ve fuarlarda avm'lerde şeker kabı olarak kullanılmaktadır.Firmamızda kullanılmakta olan ..
13,39€
Vergiler Hariç:11,16€
Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV367
Ürünlerimiz şeffaf pleksiden üretilmiştir.Daha  fazla ürün çeşidini aynı alanda sergileyerek müşterilerinize geniş ürün yelpazesi sunabilirsiniz.Otel, lokanta ,cafe, sergi standları, ürün satış reyonları ve fuarlarda avm'lerde şeker kabı olarak kullanılmaktadır.Firmamızda kullanılmakta olan ..
85,56€
Vergiler Hariç:71,30€
Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV068
Ürünlerimiz şeffaf pleksiden üretilmiştir.Otel, lokanta, cafe, sergi standları, ürün satış reyonları ve fuarlarda avm'lerde şeker kabı olarak kullanılmaktadır.Firmamızda kullanılmakta olan tüm pleksiglas ürünler ISO 2001 belgelidir ve içerikleri uluslararası sağlık ve gıda yönetmeliklerine uygundur...
3,20€
Vergiler Hariç:2,67€
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.