Menu
Your Cart

DUVAR TİPİ DİKEY FÖYLÜKLER

Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV264
Ürünümüz şeffaf pleksiden üretilmiştir.Vida ile duvara monte edilir.Lokanta, cafe, restoran, satış ofislerinde ve mağaza gibi bir çok yerde kullanılmaktadır.Menülük, kampanya duyurusu, fiyat etiketliği veya Qr Kod okutma paneli olarak kullanıma uygundur.Firmamızda kullanılmakta olan tüm pleksig..
3,08€
Vergiler Hariç:2,57€
Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV265
Ürünümüz şeffaf pleksiden üretilmiştir.Lokanta, cafe, restoran, satış ofislerinde ve mağaza gibi bir çok yerde kullanılmaktadır.Menülük, kampanya duyurusu, fiyat etiketliği ya da Qr Kod okutma paneli olarak kullanıma uygundur.Firmamızda kullanılmakta olan tüm pleksiglas ürünler ISO 2001 belgelidir v..
4,12€
Vergiler Hariç:3,43€
Brand: SOYLU PLEKSİ Model: SV266
Ürünümüz şeffaf pleksiden üretilmiştir. Duvara vida ile monte edilir. Lokanta, cafe, restoran, satış ofislerinde, okul, maket ve mağaza gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Menülük, kampanya duyurusu, fiyat etiketliği veya Qr Kod okutma paneli olarak kullanıma uygundur. Firmamızda ..
15,66€
Vergiler Hariç:13,05€
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.